V hostelu máme rychlejší internet

Novinky v roce 2023 se zatím nesou v technologickém duchu. Po nedávném zprovoznění online kamery v kempu Sokol Troja tu máme další novinku podobného technologického rázu. Bez technologií se ale dnešní svět neobejde. Takže vám s radostí oznamujeme změnu technologie připojení k internetu a zásadní navýšení jeho rychlosti.

Provoz kempu a hostelu byl doposud po jedné internetové lince. Nově disponuje areál kempu (plocha) samostatnou linkou o rychlosti 100 Mbit/s, přičemž kemp Sokol Troja byl z provozu kempu vyčleněn a běží také na vlastní samostatné lince o rychlosti 100 Mbit/s. Rychlost připojení celého areálu se tímto opatřením dostala zhruba na pětinásobek dřívější hodnoty. Podle prvotních zkušeností díky tomu ustaly problémy s některými aplikacemi. Bez problémů si např. zavoláte pomocí aplikace WhatsApp domů do své země zdarma, můžete se dívat na online přenosy v TV, poslouchat online rádio v jazyce své země atd.

Věříme, že i tato změna přispěje k vašemu lepšímu zážitku z pobytu v kempu Sokol Troja a budete se k nám rádi vracet.

„Always open“ aneb Máme otevřeno

Během současného stavu (viz vládní nařízení vlády ČR) druhé celosvětové vlny pandemie koronaviru a jím způsobené nemoci COVID-19 můžeme v našich prostorách kempu a hostelu Sokol Troja ubytovat pracovníky, zaměstnance nebo osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) na služebních cestách, dlouhodobě ubytované, atp.

Abychom Vám vyšli vstříc, naše ubytovací zařízení Kemp i Hostel jsou plně v provozu s veškerým servisem.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonu +420797848440 popř. na WhatsAppu nebo mailem info@hostelsokoltroja.cz.

Neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás

Život po epidemii koronaviru se v České republice pomalu vrací do normálních kolejí. Díky tomu už máme skoro dva měsíce otevřeno a jsme rádi, že se k nám vracíte. Nucenou přestávku jsme využili pracovně – v prvním patře budovy došlo k odstranění starého velikého mrazáku, na jehož místě vzniklo útulné posezení, které na patře chybělo. Úklid v zázemí probíhá denně, ANTI-COVID dezinfekce je k dispozici, Wi-Fi pokrytí v celém areálu zdarma.

A nezapomeňte – turismus v Praze se stále ještě nevrátil do svých původních kolejí. Malebné uličky v centru města tak stále najdete poloprázdné, taktéž restaurace. Možná nikdy už nebudete mít možnost poznat Prahu v takovéto atmosféře. Více viz přiložené fotografie.

Jako třešnička na dortu se nabízí znovuotevřená restaurace v areálu kempu/hostelu se zrekonstruovanou předzahrádkou, poměrně širokou nabídkou jídel a vlídnou obsluhou.

Neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás.

Máme otevřeno!

S radostí vám oznamujeme, že od dnešního dne (pondělí 25. května 2020) se provoz v hostelu i kempu Sokol Troja vrací do normálních kolejí a dle nařízení vlády můžeme mít a také máme otevřeno. Těšíme se na vás!

A nezapomeňte – Praha je úplně vylidněná, takovou Prahu bez turistů možná už nikdy nezažijete. Přesvědčte se sami v naší galerii (foto z 23.5.2020):

Vyjádření k epidemii koronaviru (COVID-19) a karanténě v ČR

V souladu se závaznými pokyny vlády ČR nemůžeme prodávat ubytovací služby. Pokud se dostanete do situace, kdy se se svým vozidlem či karavanem zůstanete takzvaně viset bez možnosti návratu domů, nikdo Vás z našeho kempu nevyžene. Můžete doplnit čerstvou vodu do karavanu a případně vypustit tu použitou či vysypat chemickou toaletu. Elektrické přípojky jsou v provozu.

V takovémto nouzovém případě nás prosím předem informujte telefonicky na čísle +420797848440.

Těšíme se na vás ve zdraví kdykoliv později.

Hostel je zcela uzavřen.

Dostupné informace o problematice: